• O przedszkolu

•

Publiczne Przedszkole w Dębnie funkcjonuje od 1963r. Wcześniej mieściło się w starym, zaadoptowanym po byłej szkole podstawowej budynku.

W 2007 roku Przedszkole zostało przeniesione do nowego lokalu, dobudowanego do Szkoły Podstawowej w Dębnie. 1 września 2007 roku nastąpiła reorganizacja placówki - przedszkole  zostało połączone ze szkołą.

Przedszkolaki i dzieci z oddziałów przedszkolnych mają możliwość korzystania z 3 posiłków – śniadania, obiadu i podwieczorku. Placówka jest dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne. Do dyspozycji dzieci jest również nowy plac zabaw, na którym znajdują się urządzenia rekreacyjne i sportowe.

W pracy z dziećmi realizujemy podstawę programową, zatwierdzoną przez MEN.

Naszym przewodnim zadaniem jest „wspólnie tworzyć szczęśliwe dzieciństwo”. :)