• Zakończenie roku przedszkolnego

• Dnia 24 czerwca w naszych oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Grupa ,,Misiów’’ oficjalnie pożegnała dzieci z grupy ,,Sówek’’ życząc im wszystkiego co najlepsze i powodzenia w dalszej – szkolnej edukacji. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i rozstania. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Dzieci z obu grup dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Tego samego dnia w nieco mniejszym gronie odbyło się zakończenie roku wraz z uroczystym powitaniem wakacji w grupie najmłodszej - ,,Słoneczka’’. Dzieci zaprezentowały układ taneczny i śpiewały wakacyjne piosenki.

Nie obyło się bez wzruszeń oraz podziękowań dla rodziców za osobiste zaangażowanie na rzecz przedszkola. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy udanych, pełnych przygód i radosnych wakacji, a dzieciom które ukończyły w tym roku zerówkę samych sukcesów w szkole!