• Rowerowe zmagania

• 27 kwietnia w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Brzesku odbył się finał powiatowych eliminacji XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych.                                                                                                                                      Po sukces w  II grupie wiekowej sięgnęła drużyna ZSP w Dębnie w składzie: Martyna Pabian, Oskar Górka z kl.7b i Mikołaj Kołodziej z kl.7a. Uczniowie z klas siódmych zajęli trzecie miejsce na 14 drużyn, które przystąpiły do rywalizacji. W ramach turnieju trzeba było wykazać się doskonałą wiedzą na teście z przepisów ruchu drogowego, teście skrzyżowań oraz sprawnościową jazdą rowerem. Nadzór nad przebiegiem turnieju sprawowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Gratulujemy najlepszym.

• Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• W dniu 2 maja o godzinie 10:00 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 7a w przygotowanym montażu słowno- muzycznym przypomnieli historię i okoliczności uchwalenia nowoczesnej Konstytucji, której celem było ratowanie podzielonego i osłabionego państwa polskiego. Recytowane wiersze wybitnych polskich wieszczów narodowych oraz pięknie śpiewane przez naszych uzdolnionych solistów okolicznościowe pieśni patriotyczne miały na celu uwrażliwić uczniów na losy własnego narodu oraz kształtować poczucie dumy z dokonań przeszłych pokoleń.cznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 7a w przygotowanym monta

• Kolorowy tydzień

• Od 25 do 29 kwietnia  w naszej szkole trwał „Tydzień kolorów”.  Kwietniowe dni były chłodne i deszczowe, więc Samorząd Uczniowski postanowił przywołać wiosnę. Od poniedziałku do piątku uczniowie nosili kolorowe ubrania, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Wszyscy świetnie się bawili, chociaż czasem musieli włożyć wiele wysiłku w to, aby w szafie odnaleźć pomarańczowe spodnie albo zieloną bluzę.

Dziękujemy przedszkolakom, nauczycielom (szczególnie księdzu, którego nie jest łatwo odszukać na fotografiach z białego dnia) i pracownikom obsługi, bo oni również przyłączyli się do zabawy i z zapałem wspierali uczniowski pomysł.

• Kolejny sukces!

• Wiktoria Płaneta, uczennica klasy VII a, 25 kwietnia 2022 r. zajęła II miejsce w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „Be a Star” w kategorii klas VII-VIII. Celem konkursu, nad którym honorowy patronat objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku, było popularyzowanie utworów anglojęzycznych oraz promowanie piosenki jako formy nauki języka obcego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Odpłatność za obiady KWIECIEŃ

• Odpłatność za obiady za miesiąc KWIECIEŃ należy uregulować  u intendenta

do dnia 10.05.2022

Opłata za żywienie  wynosi   68,00 zł  (17 x 4,00 zł)

Prosimy o terminowe wpłaty!